Connect with us

Hi, what are you looking for?

Недвижимость

Руйнування заповідника «Сирецький Гай» або час POHUY

Минуло 17 днів з моменту виявлення нами якогось будівництва в самому серці парку-пам’ятника садово-паркового мистецтва і об’єкта ПЗФ загальнодержавного значення «Сирецький Гай». Як з’ясувалося пізніше, це «Київметробуд» будує тут вентиляційний колодязь. Заодно зрізавши невідомо скільки дерев (невідомо — бо КП «Київзеленбуд» і УЗН Подільського району, так само як і Управління екології КМДА тримають нуль-реакцію, по-простому — ігнор) і назавжди знищивши первинний рельєф і ландшафт цього заповідного урочища.

Отже, за два з гаком тижні:

  1. Ніяких щитів з інформацією про те, що тут будується і хто будує, з прізвищами, телефонами, адресами підрядника, замовника і т.п. — ЯК НЕ БУЛО, ТАК І НЕМАЄ.
  2. Огорожа, яка б чітко і однозначно визначала площу будмайданчика, як і раніше ВІДСУТНЯ. Тож будмайданчик, як злоякісна пухлина, розповзається так, як «потрібно» для проїзду важкої техніки… Це не «маленький клаптик лісу», як розповідали тут нав»язливі боти минулого разу, площа пошкодження об»єкту ПЗФ величезна, що пречудово видно на фото.
  3. За два тижні площа будівельних робіт, а, значить, і площа безповоротного каліцтва заповідника, його флори і фауни, де-факто розширилася: анітрохи не соромлячись нашої присутності, бульдозер розширює вузеньку колись лісову дорогу, підрізаючи схили. Притому відбувається це буквально в 10 метрах від іншого заповідного об’єкту: Сирецького Дендропарку. Відвали грунту разом із будівельним сміттям скидаються прямо в яр, де тече струмок Брід.

Важкою технікою, екскаваторами, самоскидами, бульдозерами, які снують тут безперервно, калічаться дерева. Номерні знаки на техніці відсутні. Все відображене на фото. Локація №1 на карті.

  1. Вище за течією струмка ми виявили не менш цікаве будівництво в тому ж таки парку: від якогось ЖК, що знаходиться вище по схилу (локація №2 на мапі) прямо в струмок йде прокладка труби. Траншея глибока і рилася машинним способом. Будь-які шити / таблички, що сповіщали б про те, що саме тут відбувається, також ВІДСУТНІ.

Ми піднялися вище по склону аж до паркану, за яким йде будівництво висоток: незважаючи на високу огорожу і колючку поверх неї нам вдалося побачити, що загадкова труба починається з… каналізаційних споруд на будмайданчику, що чітко видно на фото. Чи будуть спускатися в струмок фекальні стоки, або труба призначена для відводу дощової води (лівньовка) — невідомо.

  1. Як насмішка над здоровим глуздом і законом, в парку все ще стоять щити, що розповідають «пересічним громадянам», чого їм не можна робити в заповіднику. Але це тільки «пересічним» не можна. Всім іншим, вочевидь, можна. Ігнор і нуль-реакція армії міських чиновників, штатних екологів, депутатів Екологічної комісії Київради і чиновників Управління екології КМДА вже навіть не дивує. Час здивування та обурення позаду.

Час POHUY…

Последние новости

You May Also Like

Бесплатный софт

Некоторые пользователи, переустанавливающие операционную систему на своем компьютере, сталкиваются с тем, что после инсталляции необходимых драйверов для материнской платы возникают определенные проблемы. Трудности заключаются...

Бесплатный софт

SBP TV является программным обеспечением, которое создали для того, чтобы пользователи мобильных аппаратов могли смотреть IPTV, то есть ТВ-трансляции через Интернет. Начальный вариант этого...

Бесплатный софт

Нередко после того как пользователи компьютеров переустанавливают операционную систему, они сталкиваются с достаточно распространенной проблемой, которая заключается в том, что надо производить дополнительную инсталляцию...

Работа

  Образец резюме бухгалтера Скачать Образец резюме менеджера Скачать   Образец резюме водителя Скачать   Образец резюме инженера  Скачать Образец резюме администратора Скачать   Образец...

Copyright © 2020 Time Kiev - время твоего города. Все права защищены